News

Kwietniowe koncerty za nami

SBB (fot. Robert Świderski / liveshot.pl)

Kwietniowe koncerty SBB za nami. Dziękujemy wszystkim, którzy przyszli nas posłuchać w Warszawie, Zabrzu i Kędzierzynie-Koźlu!

Koncerty z Jerzym Piotrowskim dodają SBB drapieżności, mocy – pisze serwis Music Alert w relacji z występu w Progresji. Zespół po latach współpracy doskonale się rozumie, co było widać na warszawskim koncercie. Całość tekstu przeczytacie tutaj, a zdjęcia z koncertów znajdziecie m.in. w serwisie Cantara Music, CityFun24, na profilu Rafała Klęka i w serwisie Live Shot. O koncercie pisze też Tomek Pieńkos na najlepszym blogu na świecie. Potem grupa trafiła 320 metrów pod ziemię – w zabrzańskiej kopalni Guido dali doskonały koncert, zapowiadany przez Piotra Metza – zobaczcie koniecznie tą piękną fotogalerię. Wreszcie na koniec muzycy zaprezentowali swój repertuar w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie muzykę zespołu fani określili m.in. mianem przedorgazmowej! Szczegóły w relacji.

Jerzy Piotrowski (fot. Rafał Klęk)

Jerzy Piotrowski (fot. Rafał Klęk)

Grupa pojawiła się także w studiu radiowej Trójki, gdzie rozmawiała z Jerzym Sosnowskim. Efektem rozmów były dwa kolejne wydania programu Trójkowy Wehikuł Czasu. Rozmowy m.in. o wywoływaniu zwierzęcych instynktów przez muzykę SBB do posłuchania na stronie Trójki – tutaj część pierwsza, a tutaj druga.

Co dalej? Już latem kolejne koncerty – m.in. w Suwałkach podczas festiwalu bluesowego. Józef Skrzek deklaruje także, że poważnie myślą już o nowym materiale. A nowy, studyjny materiał to jeszcze nie koniec planowanych niespodzianek wydawniczych…

Apostolis Anthimos (fot. Krzemiński Photography)

Apostolis Anthimos (fot. Krzemiński Photography)

Józef Skrzek (fot. Rafał Klęk)

Józef Skrzek (fot. Rafał Klęk)