News

SBB w trasie, wznowienia w sklepach

welcome

SBB rusza z kolejną turą koncertów już 22 listopada. A dwa dni wcześniej w sklepach muzycznych w całej Polsce będzie można kupić świeże wznowienia płyt „Follow My Dream” i „Welcome”.

Jesienne koncerty SBB zaczną się w Tarnowie. Pięć dni później zespół zawita do Słupska, gdzie wystąpi w ramach dziesiątej edycji festiwalu „Niemen Non-Stop”. Koncert pod tytułem „Za linią horyzontu” będzie głównym programem festiwalu. Potem grupa zagra w Siemianowicach Śląskich, Bydgoszczy i Gdyni, by swoje wojaże zakończyć wyjątkowym koncertem w szczecińskiej Filharmonii. SBB ponownie zagra z orkiestrą!

W programie jesiennych koncertów pojawią się utwory z nowej, przygotowywanej do wydania płyt oraz klasyki z żelaznego repertuaru SBB. Nie zabraknie wśród nich tematów znanych z ponadczasowych płyt „Follow My Dream” i „Welcome”. Niedostępne od pewnego czasu powrócą 20 listopada na sklepowe półki dzięki firmie Fonografika. Oba tytuły zostały uzupełnione o nagrania dodatkowe – w wypadku „Follow My Dream” jest to koncertowa wersja suity „Going Away”, w wypadku „Welcome” zestaw bonusów znany z japońskiej edycji albumu (alternatywne wersje „Rainbow Man” i „Last Man at the Station” oraz koncertowe wykonania „Walkin’ Around the Stormy Bay” i „Why No Peace”).